Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaką paczkę polecacie na ten komputer


NemezisCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Chciałbym nagrywać na YT jakąś paczke modów, ale nie wiem jaką mój komputer uciągnie. Chciałbym taką żeby nie było lagów jak i przy nagrywaniu

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual core processor 3600+ 1.90 GHz

Zainstalowana pamięć (RAM) : 2,50GB

Ty systemu: 64-bitowy system operacyjny Windows 7 ultimate service pack 1

Oraz podajcie link do paczki modów na taki sprzęt :D

Wiem komputer nie dobry ale mam go 9 lat :D
 

Opublikowano

@Up

 

Może kasy nie ma? -.-

 

@Topic

 

Wątpię czy dasz radę grać i nagrywać + rendering będzie trwał długo..

 

 

@down

 

Poleciał report. Nabijasz posty.

NIE MA KOMPA NOWEGO TO NIE MA KURWA NIE KAŻDY MA NA WSZYSTKO TAK JAK TWOJA ROZPIESZCZONA DUPA. MOŻE WYDAJE HAJS NA LEKI ETC? NO LUDZIE JA PIERDOLE.

Przepraszam za Caps amen.

 

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Nie ma kasy? To mógł sobie uzbierać te ~5 lat..

@UP Chce go tylko przekonać, że na takim kompie nie najlepiej będzie się nagrywało, A TY JUŻ KURWA SPINKA DUPCI, w ciągu 5 lat co miesiąc, gdyby odkładał te ~20 zł to by się uzbierało.. bycz pls

 

Nabijasz posty.

 

Ta jprd czy ja jestem jakimś majnkrafterem, który nabija se posty, żeby zareklamować serwer? Opanuj się.

Ja też nie mam na wszystko, ale sobie uzbierałem -.-

Opublikowano

Może nie chce kasy na komputer wydawał? No człowieku ogarnij skoro ma już pc 9 lat I laguje i Pyta tutaj o pomoc to raczej nie oczekuje odpowiedzi typu: HAHAHAHAH 9 LAT PC CIOTA HAHAHAHAHA NIE MA NAJNOWSZEJ KARTY OMG NOOB...

 

Gdyby chciał kupić nowy pc to by zrobił to. Pyta o obecny i czy da rade. Amen. Odpowiedziałem już więc proszę moda o zamknięcie, jakbyś miał jakieś problemy to pw chętnie pomogę :3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Przy nagrywaniu to żadnej nie polecam troche słaby pc.

Może sam sobie dobierz z 5-15 modów które ci się spodobają

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Widziałem gorszy sprzęt :). Jakie mody Cię interesują? Technika (lasery, pompy i chemia) czy bardziej średniowiecze (broń, flagi)? Przy nagrywaniu na jakość HD nie licz ale może da się wycisnąć coś przyzwoitego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...